Η Athens International Jewellery Show 2023 ανοίγει τις πόρτες της 3 Μαρτίου και το εργαστήριο της Όλγας Κανδαράκη προετοιμάζεται για τη συλλογή “Πασχαλιά 2023″ !!!
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_6268-703x1024.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_6242-768x1024.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_6229-768x1024.jpg)
Επάργυρα, επιπλατινωμένα, επίχρυσα, με ροζ χρύσωμα και μαύρο πλατίνωμα, σμάλτο ή ηλεκτροστατική βαφή, ημιπολύτιμες πέτρες, κοσμήματα σε σχήμα “αυγό” τριασδιάστατα ή πλακέ, η νέα συλλογή “Πασχαλιά 2023” θα σας εντυπωσιάσει και φέτος !
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_6233-768x1024.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_6247-768x1024.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_6272-706x1024.jpg)
Νέα σχέδια, νέα χρώματα ανοιξιάτικα, κοσμήματα από ασήμι 925 και ορείχαλκο, κολιέ μακριά ή κοντά και βραχιόλια θα γίνουν το αγαπημένο σας αξεσουάρ για αυτό το Πάσχα και όχι μόνο !!!!
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_6270-768x1024.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_6274-985x1024.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2023/02/IMG_6267-792x1024.jpg)
Η συλλογή “Πασχαλιά 2023” θα παρουσιαστεί στην έκθεση που είναι μόνο για εμπόρους και πολύ σύντομα στο OlgaLovesJewels, στα συνεργαζόμενα καταστήματα και e-shops τους !!
Stay Tuned ….!!!!!!
Cons.