Η 79η έκθεση άνοιξε τις πόρτες της στις 12 Ιανουαρίου και ήμασταν εκεί 🙂 παρουσιάζοντας υπάρχουσες συλλογές…ανανεωμένες συλλογές…και νέες συλλογές κοσμημάτων !!!
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0872-scaled.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/90BD138E-9A10-43E9-A2B2-6A5868F7FFCC.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0871-scaled.jpg)
Στις 4 μέρες αυτές συναντήσαμε παλιούς συναδέλφους και συνεργάτες και γνωρίσαμε νέους… και σας δίνουμε μια γεύση ….
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/1705663832214.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/1705663832194.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/1705663832240.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/1705663832262.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/1705663832249.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/1705663832174.jpg)
Στην έκθεση παρουσιάσαμε κοσμήματα από ασήμι 925 και ορείχαλκο, κολιέ μακρυά και κοντά…και βραχιόλια, με καδένα ή κορδόνι, σκουλαρίκια, δαχτυλίδια, συνδυασμένα με ημιπολύτιμες πέτρες, και ποικιλία τεχνικών εργασιών.
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0865.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0867-scaled.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0870-scaled.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0888.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0864.jpg)
![](https://olgalovesjewels.com/wp-content/uploads/2024/01/IMG_0887.jpg)
Οι νέες συλλογές μας σύντομα κοντά σας στο eshop μας olgalovesjewels καθώς και στα συνεργαζόμενα καταστήματα και eshops τους.
Stay Tuneeedddddddd 🙂
Cons.